جلدسازی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

یکی دیگر از بخش‌های اصلی صحافی، جلدسازی است. جلدسازی در صحافی سیمی‌ساز با جدیدترین دستگاه‌ها و حرفه‌ای‌ترین نیروهای متخصص انجام می‌شود تا مشتریان گرامی بهترین خدمات را دریافت کرده و از سرعت، دقت، و کیفیت کار راضی باشند.

به این موارد باید قیمت مناسب را نیز افزود.

جلد یک کتاب در واقع از مهمترین اجزای کتاب است که علاوه بر محافظت از کتاب و کمک به دوام آن، زیبایی کتاب را نیز به رخ می‌کشد. بنابراین این مرحله باید با کیفیت و دقت مناسبی انجام شود. این پوشش که تمامی صفحات را در بر می‌گیرد به انتخاب مشتری در صحافی سیمی‌ساز، گاهی به صورت سخت و گاهی به صورت جلد نرم ساخته می‌شود. تا فروش یا ارائه آن با کوچکترین مشکلی روبرو نباشد و مشتریان خوب ما بتوانند آن را به بهترین شکل ممکن عرضه کنند.

جلد سخت معمولا از ترکیب مقوا و پارچه یا کاغذهای ضخیم و روکش‌دار ساخته می‌شود. تمام مراحل از برش مقوا تا چسباندن کاغذ و پارچه و خط تا در سیمی‌ساز با ماشین‌های اتوماتیک و زیر نظر نیروی ماهر در کوتاهترین زمان ممکن انجام می‌شود.

به زودی برای آگاهی شما این مراحل را به صورت یک ویدیو منحصر به فرد در اختیارتان خواهیم گذاشت.

برای اطلاع از قیمت‌های انواع صحافی با ما در تماس باشید.

Image

صحافی سیمی ساز فعالیت خود را از سال 1377شروع کرد و درسال 1382 با توسعه و مدرن سازی تجهیزات و دستگاههای صحافی و صنعتی نمودن فعالیت خود موفق به دریافت لوح تقدیر جشنواره فرهنگ از وزارت فرهنگ وارشاد در سال 1387 شد.