دربار ما

 تاریخچه سیمی‌ساز

صحافی سیمی‌ساز فعالیت خود را از سال 1377 با مدیریت آقای سید حسین داورزن آغاز کرده است.

این مجموعه در آغازِ راه به صورت یک کارگاه کوچک و فقط در قسمت سیمی (فنر دوبل) با حداکثر 15 کارمند وارد حرفه‌ی صحافی شد. از دلایل نام‌گذاری سیمی‌ساز می‌توان به نوع فعالیت آغازین این مجموعه اشاره کرد.

این مجموعه در مدت زمان کوتاهی در قسمت سیمی (فنر دوبل)، از حالت دستی و نیمه دستی به تمام اتوماتیک ارتقاء پیدا کرد.

در سال 1382 صحافی سیمی‌ساز با توسعه و مدرن‌سازی تجهیزات و دستگاه‌های صحافی به سمت صنعتی شدن فعالیت خود گام بلندی برداشت و بعد از کسب تجربه و ارائه خدمات استاندارد به شرکت‌ها و ارگان‌های مختلف، به همراه پرسنل توان‌مند و آموزش دیده خود در سال 1387 از وزارت ارشاد، موفق به دریافت لوح تقدیر جشنواره فرهنگ شد.

شایان یادآوری است! در بخش مفتول: مفتول ساده (تخت)، و لوپ، چسب گرم و ته‌دوخت، خطِ‌تای حرفه‌ای، سلفون‌کشی حرارتی، و... بنا به نیازسنجی از مشتریان در بخش تحقیق و توسعه به مرور به این مجموعه اضافه شده است.

سیمی‌ساز با آموزش مداوم و ایجاد اشتغال مولد، هم‌اکنون با نزدیک به 60 نفر از ماهرترین کارمندان متخصص، افتخار خدمت‌رسانی با کیفیت به بیش از 500 شرکت، ارگان، و برند معتبر را در میهن عزیزمان دارد و در این راه هرگز «به کمتر از عالی رضایت نمی‌دهد».

بنیان‌گذار و مدیرعامل سیمی‌ساز آقای سیدحسین داورزن  و مدیریت داخلی سیمی ساز را آقای میلاد داورزن بر عهده‌ی دارند.

با سیمی ساز آشنا شوید

سید حسین داورزن
سید حسین داورزن

مدیر عامل و بنیانگذار سیمی ساز

میلاد داورزن
میلاد داورزن

مدیر داخلی

ما به کمتر از عالی رضایت نمی دهیم

مشتریان سیمی ساز

عضویت در خبرنامه

Image

صحافی سیمی ساز فعالیت خود را از سال 1377شروع کرد و درسال 1382 با توسعه و مدرن سازی تجهیزات و دستگاههای صحافی و صنعتی نمودن فعالیت خود موفق به دریافت لوح تقدیر جشنواره فرهنگ از وزارت فرهنگ وارشاد در سال 1387 شد.